Oferta dla firm

Urodziny firmy, imprezy integracyjne, zabawy karnawałowe

Każde urodziny firmy to powód do radości, a najlepiej świętować je z ludźmi, którzy tę firmę tworzą, czyli z pracownikami! A może wspólna impreza karnawałowa? To świetna okazja do odpoczynku, integracji i niezapomnianej zabawy. Zaaranżujemy dla Ciebie przestrzeń restauracji tak, by można było swobodnie przeprowadzić w niej gry integracyjne lub zabawy taneczne. Podczas imprezy serwujemy ryby i tradycyjne dania kuchni polskiej.

Nic tak nie integruje zespołu, jak wspólne łowienie pstrągów! Szczególnie gdy nad łowiskiem spotkają się wytrawni wędkarze i osoby, które pierwszy raz w życiu mają w rękach wędkę. Wymiana doświadczeń i uczenie się od siebie nawzajem zapewnią miłą atmosferę. Możemy także zorganizować warsztaty wędkarskie, podczas których nasi specjaliści nauczą Twoich pracowników różnych technik i sposobów łowienia ryb.

Spotkania opłatkowe

osada zmiany_11

Firmowe spotkania opłatkowe to wspaniała okazja do przekazania sobie dobrych słów i życzeń. Przełamanie się opłatkiem i wspólny posiłek sprawi, że wszyscy poczują rodzinną atmosferę. A ciepły, relaksujący klimat zapewni nasz kominek.

Podczas spotkań opłatkowych oprócz dań z karty serwujemy także tradycyjne dania wigilijne – takie jak barszcz z uszkami czy karp w galarecie.

Masz inny pomysł na imprezę firmową? Skontaktuj się z nami, a pomożemy go zrealizować!


Masz pytania? Napisz do nas
biuro@osadajurajska.pl